Turystyka

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów usytuowany w pobliżu zamku Olsztyn motywują osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do przebywania dokładnie w tym obiekcie. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna dobierana jest jako miejsce wyjazdu przez sporo rodaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze albo rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów oferuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo zarządzane. Pośród siedmiu pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innej wybarwieniach. Dla gości dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można w takim razie zatrzymać się w nich samemu, z osobą bliską lub z całą rodziną. Dużym atutem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. W każdym z pokoi znajduje się łazienka. Przyjezdni mogą także skorzystać z darmowego Internetu.

Piękna lokalizacja sprawia, że osoby, które planują zwiedzić pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To również idealny powód do zaplanowania tutaj podróży służbowej, gdyż po roboczym dniu pracowniczym można odpoczywać na łonie natury. Kiedy turysta nie ma zamiaru się kwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Detale każdego pobytu ustalone są indywidualnie. Lokalizacja przy zamku Olsztyn to idealna propozycja dla fanów Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, ale także na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można zdecydować się na wyjazd z pracy, przygotowanie przyjęcia urodzinowego albo przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To też doskonałe miejsce pod kątem warunków do przygotowania konferencji lub spotkania służbowego. Wystarczy zobaczyć galerię zdjęć zajazdu i przeczytać na witrynie główne informacje, by być zachęconym. W Olsztynie można spędzać bardzo dobrze czas, ciesząc się czarem wskazanego zajazdu.