Turystyka

Główne komplety do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA

Sprzęt i gadżety przydatne w nurkowaniu od marki TUSA można zakupić w sklepie internetowym rodzimego dystrybutora. TUSA to pionier tego typu produktów jakimi są zestaw maska fajka, rozpoznawalny z doskonale opracowanej propozycji katalogowej. W punkcie sprzedaży zaopatrywać można się między innymi w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty lub komputery nurkowe. Znaczy to, że można kupić zarówno sprzęt podstawowy dla początkujących, jak i w większym stopniu rozwinięte pod względem technologicznym wyroby, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA rozpoznawalna jest od pierwszych chwil działalności z wykorzystania najlepszych technologii w snorkelingu. Imponującej jakości osprzęt nurkowy wytwarzany jest w zgodzie z standardami ISO 9001. Szczególnie rozpoznawalnym wyrobem firmy, oferowanym także w takim sklepie są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Ta technika wygeneruje idealny napęd z przodu oraz zapewnia szybką reakcję na wszystkie ruchy nurków.

Nowatorski generator „wirów” minimalizuje napór wody, poprzez ruch płetwy występujący w klasycznych wygładzonych ostrzach. Opłaca się też przyglądać nowym wyrobom, o ile kogoś zainteresują najnowsze projekty. Dla klientów, jacy interesują się produktami w niskiej cenie udostępnione są natomiast obniżki. W sklepie mogą zaopatrzyć się równocześnie klienci prywatni, sklepy z wyposażeniem dla nurków, sklepy z asortymentem sportowym, wykwalifikowani płetwonurkowie, jak i te osoby, które tyle co planują rozpocząć własną przygodę z nurkowaniem lub nurkowaniem z fajką.

Sprzęt oraz gadżety do nurkowania udostępnione są w ogromnej liczbie, wobec czego rozdzielono je na kategorie tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion oraz TUSA SPORT. Wyroby w poszczególnych podkategoriach szczegółowo scharakteryzowano, a jeżeli ktoś ma dodatkowe pytania odnośnie asortymentu, to może je zadać sprzedawcom. W dodatku, można także dowiedzieć się z witryny o nowościach firmowych, ale też ze świata nurkowania.