Sport

Ergonomiczne rakiety tenisowe marki i do badmintona Yonex

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex w Polsce. Marka ta proponuje wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do tenisa i badmintona. Szeroka oferta obejmuje między innymi tenis polska, a więc produkty sprawdzone i z certyfikatem. Popularnym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się unikalną metodę wykonania. Inna, autorska technika to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technologia która odpowiada za głównie za uzyskanie sporej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużanie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

System Power Cusion efektywnie absorbuje siłę uderzenia, jaka powstaje w efekcie spadania na boisko, przenosząc kolejne ruchy. Nic dziwnego, że na tyle nowoczesne rozwiązania doceniane są przez sportowców na całym świecie, a marka odpowiada za sponsoring licznych ważnych wydarzeń w świecie sportu. Oszacowano, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie internetowym rodzimego dystrybutora katalog produktów jest obszerny i z tego powodu jest podzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych kategoriach udostępniono bestsellery oraz nowości, co pozwoli szybciej rozeznać się w promocjach i najnowszych rozwiązaniach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, bądź zawodowo, znajdzie gadżety dopasowane do swoich umiejętności i stylu gry. Kiedy natomiast ktoś nie jest przekonany, na co się zdecydować, to może skorzystać ze wskazówek obsługi klienta.

Wtedy nie będzie mieć wątpliwości odnośnie tego, iż dokonał niewłaściwego zakupu. Na witrynie można nie tylko robić zakupy, ale dowiedzieć się, co aktualnie wydarzyło się w dziedzinie badmintona oraz tenisa. To dla osób uprawiających wskazane sporty ma spore znaczenie.